8344AYI-01LFT
Contact Now
8344AYI-01LFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:24
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/No
Series : -
Input : HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 48-TQFP (7x7)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 200 MHz
Voltage - Supply : 2.375V ~ 3.465V
Package / Case : 48-LQFP
Output : LVCMOS, LVTTL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 8344A
Description : IC CLK BUFFER 2:24 200MHZ 48TQFP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:24 200 MHz 48-LQFP